O Nas

Biuro Podróży Horyzont

Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami w Polsce.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego zawsze staramy się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Dbamy o to by jakość usług oraz wybór standardu wycieczek był na najwyższym poziomie. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach Klienta, doradzamy przy wyborze miejsca oraz hotelu dla seniorów, rodzin z dziećmi, par, singli, dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać jak i dla tych, którzy chcą spędzić urlop w ciszy i spokoju.

Nasza oferta obejmuje:

Nasi pracownicy każdego roku poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zagranicznych Study Tour, które umożliwiają sprawdzenie obiektów i wycieczek dostępnych w naszej ofercie.

Dzięki zastosowanym w naszym biurze rozwiązaniom internetowym oddajemy w ręce naszych Klientów specjalnie przygotowane narzędzie, umożliwiające przeglądanie naszych ofert bez wychodzenia z domu.

Przygotowując ofertę opieramy się na doświadczeniach własnych jak i opiniach naszych klientów.

Naszą wizytówką są stali klienci, którzy każdego roku powracają do naszego biura z prośbą o przygotowanie oferty oraz polecają nas swoim znajomym.